Kalendář akcí - březen 2020

Vážení rodiče, příbuzní dětí,

na základě rozhodnutí zřizovatele je mateřská škola od pondělí 23.3.2020 uzavřena. Nikdo z nás jistě není z této situace nadšený, ale vzhledem k ochraně zdraví a životů nás všech je toto rozhodnutí nezbytné.

Již v minulém týdnu jsme přemýšleli, jak s vámi a vašimi dětmi neztratit v tomto nelehkém období kontakt. Napadlo nás využít webové stránky mateřské školy, které jsou snad pro každého dostupné. Chtěli jsme děti trošku rozptýlit, pobavit a zaměstnat. Navozili jsme si domů spoustu pracovních listů a obrázků, které jsme chtěli postupně vkládat, ale zjistili jsme, že vzhledem k porušení autorských práv takto činit nemůžeme. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli oprášit materiál z loňského roku vztahující se k projektu „Zvídálkova zahrada smyslů na dosah“. Na našich webových stránkách jsme vytvořili novou záložku: Úkoly skřítka Zvídálka.

Zde budeme pro děti vkládat dopisy s úkoly, fotografie, obrázky, apod. Je zcela na vás, jak tuto nabídku využijete. Vše je dobrovolné.

Vážení rodiče, příbuzní dětí, přátelé mateřské školy. Přejeme nám všem, ať toto nelehké období v plném zdraví přečkáme a ať se s vámi všemi co nejdříve setkáme opět v naší školičce.

Zdraví vás zaměstnanci MŠ Skřivánek.